Rekomendacijos

Nesusivylioti pasiūlymais privataus dizainerio, kuris pagamins Jums užuolaidas, motyvuodamas tuo, kad tai bus pigiau.Taip gal būt ,tai truputėlį bus pigiau.Bet toks dizaineris, niekada nepasiūlys Jums to asortimento, kurį gali pasiūlyti mūsų užuolaidų salonas.
Kirpimui,lyginimui reikalingas didelis stalas. Tam, kad, iškabinti lambrikenus, atskiras detales,pamatuoti gaminius reikalinga ilga siena ir atitinkamas aukštis. Namų sąlygomis kokybiškai ir pagal technologiją pasiūti užuolaidų neįmanoma , tai atlikti sudėtinga.
Jus neteksite plataus pasirinkimo modelių, audinių ir negalėsite pareikšti pretenzijų dėl gatavų užuolaidų. O jeigu jūsų audinį sugadins, netaip sukirps, ar sugadins lygindamas?Juk privatus dizaineris nekompensuos Jums padarytos žalos. Mūsų užuolaidų salonas suteikia garantija pagamintoms užuolaidoms, audiniams, atliktų darbų kokybei ir visada atliekame darbus laiku.
Langų dekoravime kievienais metais atsiranda vis naujų apdirbimo būdų, audinių, technologijų.Tam , kad žinoti naujausias madas reikia dalyvauti parodose, kurios vyksta užsienyje.Pirkti specialią literatūrą, kuri yra išleista užsienietiška kalba, išversti ją.Visą tai kainuoja nemažus pinigus,o privatus dizaineris negali tam tiek skirti laiko ir pinigų, kadangi jis yra vienas.
Užuolaidų salone dirba nevienas žmogus, kur kiekvienas darbuotojas atlieka jam pavestą darbą.
Užuolaidų salone Jus galite tylioje aplinkoje smulkiai susipažinti su kolekcijomis, pavartyti katalogus.
Nereikia gailėti pinigų užuolaidoms,jeigu Jus nusipirkote naują butą,pasistatėte namą arba padarėte gerą patalpų remontą,isigyjote turtingus ir gražius baldus,stilingus aksesuarus interjerui.Juk užuolaidos- tai baigiamasis mažorinis akordas Jūsų interjere.
Taip, gražios užuolaidos kainuoja nepigiai, bet jos papildo Jūsų interjerą, suteikia jaukumo.Užuolaidos turi pabrėžti nepakartojamą atmosferą Jūsų būste, bet ir Jūsų socialinį statusą.Užuolaidos puoš jūsų interjerą mažiausiai 3-5 metus,Jūs tai matysite kiekvieną dieną.Palyginkite, kiek kainuoja pasiūti kostiumą ar prabangią suknelę.Šiuos gaminius Jūs užsidėsite geriausiu atveju ,2-4 kartus,o visą laiką kabos spintoje.